Hakkımızda

acil çekici
Yol Yardım ve Çekici

Engin Demirbaş

Hakkımızda

Salih Oto Çekici ve Salih Oto Kurtarıcı, İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası geneli farklı lokasyonlarda bulunan 7/24 hizmete hazır çekicileri ile oto kurtarıcı, oto çekici ve yol yardımı gibi birçok hizmeti tek elden almanızı sağlayan dinamik yapılı, yenilikçi bir firmadır.

Firmamız İstanbul'un farklı lokasyonlarında 24 saat hizmete hazır halde bekleyen hiç bir eksiği olmayan araçları ve tam tekmil eğitimli takımıyla sizlere en hızlı, güvenli ve uygun ücretle hizmeti vermek için Salih Oto Çekici Firması`nı güvenle tercih edebilirsiniz.

Gün içerisinde başınıza gelebilecek araç arızası, lastik patlaması veya istenmeyen trafik kazalarında sizleri en kısa sürede çözüme ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilmeniz için İstanbul'da tam 14 lokasyonda çekici araçlarımızı ve ekibimizle sizlerden gelecek yardım çağrılarına en yakın noktada ki aracı hizmetinize göndererek hızlı bir hizmet sağlamaktadır.

Önceliğimiz Müşteri Güveliği

Müşteri güveni ve yasal prosedürlerimiz geneli firmamız "tamamen" faturalı ve resmi evraklı çalışma sistemini prensip edinerek bu noktada "Firma Avukatı" ve "İş Güvenliği Uzmanı" gibi kurumsal olarak kendi iç dinamiklerini de en üst düzeyde tutmaktadır.

Son olarak Salih Oto Çekici bir aile şirketidir. Kaliteli, güvenli ve uygun hizmet için sizlerle de tanışmanın heyecanı içinde, Saygı ve Sevgilerimizle,

Engin Demirbaş
Salih Oto Kurtarıcı ve Çekici

Yardımcı Olduğumuz Alanlar:

  • Acil 7/24 Çekici
  • Yol Yardım
  • Acil Tamirci Desteği
  • Acil Lastikçi Desteği
  • Acil Yakıt Desteği
  • Acil Akü Takviyesi